Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Російські активісти зібрали 500 тисяч рублів для полонених українських моряків

Російські активісти зібрали 500 тисяч рублів для полонених українських моряків
195645 ПЕРЕГЛЯДІВ

Український омбудсмен Людмила Денисова та родини  українських моряків зустрілися в Москві з активістами та правозахисниками, яки активно підтримують українських моряків, що перебувають в російському полоні.

Про це омбудсмен повідомляє  на своїй сторінці  у Facebook.

"Зустрілася активістами та правозахисниками, які активно підтримують наших хлопців в російському полоні. Під час спілкування були присутні рідні українських моряків. Вони хотіли особисто почути, що навіть в РФ є люди, які готові слухати і допомагати", - написала Денисова.

"Активісти повідомили мені та родичам, що ними було зібрано більш ніж півмільйона рублів, на які військовополоненим купили одяг, їжу та речі першої необхідності. Правозахисники влаштовують пікети, передають листи і посилки від рідних. Світ повинен знати, що українські військовополонені є, і ми докладемо максимум зусиль, щоб вони повернулися додому!" - зазначила омбудсмен.

Батьки подякували активістам і правозахисникам за допомогу і підтримку.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення