Російські активісти зібрали 500 тисяч рублів для полонених українських моряків

Російські активісти зібрали 500 тисяч рублів для полонених українських моряків

Український омбудсмен Людмила Денисова та родини  українських моряків зустрілися в Москві з активістами та правозахисниками, яки активно підтримують українських моряків, що перебувають в російському полоні.

Про це омбудсмен повідомляє  на своїй сторінці  у Facebook.

"Зустрілася активістами та правозахисниками, які активно підтримують наших хлопців в російському полоні. Під час спілкування були присутні рідні українських моряків. Вони хотіли особисто почути, що навіть в РФ є люди, які готові слухати і допомагати", - написала Денисова.

"Активісти повідомили мені та родичам, що ними було зібрано більш ніж півмільйона рублів, на які військовополоненим купили одяг, їжу та речі першої необхідності. Правозахисники влаштовують пікети, передають листи і посилки від рідних. Світ повинен знати, що українські військовополонені є, і ми докладемо максимум зусиль, щоб вони повернулися додому!" - зазначила омбудсмен.

Батьки подякували активістам і правозахисникам за допомогу і підтримку.

Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...