Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кращий кабінет психолога в Україні – в козятинському навчальному закладі №2

Кращий кабінет психолога в Україні – в козятинському навчальному закладі №2
226973 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вітаємо Інну Леонідівну Ільчук, практичного психолога комунального навчального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Козятинської міської ради Вінницької області» за зайняте І місце у лайт-конкурсі «Кращий кабінет психолога ЗЗСО-2019». Номінація «Кращий кабінет психолога ЗЗСО України». Умовою конкурсу було висвітлити та презентувати кабінет психолога.

У квітні-травні 2019 року Інна Ільчук подала текстові та фотографічні матеріали (у електронному вигляді), а наприкінці жовтня відбулися підсумки конкурсу на сайті «Інтернет-портал  рейтингу освітніх закладів України», де кабінет психолога комунального навчального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Козятинської міської ради Вінницької області» зайняв І місце в Україні. Нагородження відбудеться у грудні 2019 року. Інна Ільчук у даному закладі працює з 2006 року, має дві вищих освіти, декілька сертифікатів.

У 2018 році зайняла ІV місце у номінації «Зразковий кабінет психолога в області».

У 2019 році зайняла ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів.

Неодноразово була нагороджена грамотами та подяками Управління освіти та спорту Козятинської міської ради, Департаментом освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність та вагомий внесок  у навчання та виховання здобувачів освіти.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення