Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Підтримав та допоміг організувати фестиваль присвячений 100-річчю Незалежності Грузії

Петровський Олександр Володимирович: Підтримав та допоміг організувати фестиваль присвячений 100-річчю Незалежності Грузії
146839 ПЕРЕГЛЯДІВ

Державна незалежність - це політична самостійність і відсутність підпорядкованості кому-небудь. Для кожної людини, яка є патріотом своєї країни свобода має величезне значення. Для цього необхідно не забувати, шанувати традиції та демонструвати культуру свого народу, щоб по всьому світу знали про існування цієї країни.

Саме тому в місті Дніпро проходить щорічний захід, присвячений святкуванню незалежності Грузії. Грузія отримала свою незалежність давним-давно це сталося 100 років тому в результаті жовтневої революції в 1918 році. Відтоді для народу Грузії - це головне національне свято. Його заведено відзначати з особливим розмахом. В цей день проходять військові паради й безліч святкових концертів.

Культура Грузії є найдавнішою і найгостиннішою культурою у світі. За традицією грузини вважають, що гості - це дар небес, тому їх привітність і надзвичайна люб'язність миттєво завойовують серце будь-якого мандрівника. Саме тому щороку святкування відвідують жителі міста Дніпро і гості, яким припала до душі культура цього народу.

В якості почесного гостя подію відвідав президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський разом зі своєю сім'єю і друзями. Саме з його ініціативи відбувся цей фестиваль.

На святковому концерті виступали артисти з національними грузинськими піснями та танцями. На святі виступали, грузинські колективи. Крім традиційних грузинських номерів були представлені номери й українських акторів театру ім. Т. Шевченка. Після урочистої офіційної частини та святкового концерту виступила знаменита у всьому світі грузинський гурт «Jgufi Bani». Ця група, встигла стати улюбленцями й українських слухачів.

На фестивалі гості могли познайомитися не тільки з культурою Грузії, але і спробувати національну кухню, а також взяти участь в майстер-класах. Майстер-класи на заході були представлені як для дітей, так і для дорослих.

Автор: УНТ

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Міжнародний благодійний фонд «Солідарність»,Олександр Петровський,Томос,Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення