Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Військовий санаторій отримав якісні подарунки від Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність»

Петровський Олександр Володимирович: Військовий санаторій отримав якісні подарунки від Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність»
27546 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже не вперше Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» допомагає військовому санаторію «Приморський», який знаходиться у Запорізькій області. Основною метою санаторію є проведення реабілітації для учасників військових дій та для їх сімей, а також санаторно-культурний відпочинок. Санаторій поміщає в себе 200 місць.

Цього разу подарунками від Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» були шість мікрохвильовок. Тепер санаторій працюватиме більш функціонально, а його мешканці перебуваючи у ньому почуватимуть себе комфортніше.

Раніше подарунком від фонду були 300 книг різних жанрів, що значно збагатило та прикрасило бібліотеку санаторію.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського періодично робить подарунки для військового санаторію, адже воїни, мають відпочивати якісно та комфортно.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович,Томос,Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення