Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович і фонд «Солідарність» надали цінну допомогу Дніпровському геріатричному пансіонату

Петровський Олександр Володимирович і фонд «Солідарність» надали цінну допомогу Дніпровському геріатричному пансіонату
148311 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петровський Олександр Володимирович навіть під час глобальної пандемії не забуває про нагальні проблеми медичних закладів Дніпра і всієї України. 

Нещодавно фонд «Солідарність», очолюваний ним, подарував Геріатричному пансіонату міста Дніпра мікроавтобус.

Завдяки турботі Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» та особисто його голові Олександру Петровському Дніпровський геріатричний пансіонат тепер має у своєму розпорядженні власний мікроавтобус.

 Більше того, машина певним чином обладнана: вона має спеціальні платформи, що дозволять пацієнтам похилого віку або тим, хто має труднощі з пересуванням, безперешкодно заходити і виходити. Загалом у машині одночасно можуть знаходитися 9 пацієнтів. Вона повністю обладнана для перевезення людей з інвалідністю, у тому числі пацієнтів на візках.

Вручаючи ключі від мікроавтобусу, Олександр Петровський та інші меценати, які також брали участь у наданні цього подарунку, обговорили з керівництвом пансіонату свої подальші дії.

Зокрема, планується проведення ремонту окремих приміщень. Звичайно, «Солідарність» та її очільник візьмуть активну участь у всіх ремонтних роботах та покращення умов перебування пацієнтів.

 

Теги: Петровський Олександр Володимирович,Міжнародний благодійний фонд «Солідарність»

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення