Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Арутюнян Еміль Карленович: від того, як ми допомагаємо захисникам наших кордонів, залежить безпека всієї України

Арутюнян Еміль Карленович: від того, як ми допомагаємо захисникам наших кордонів, залежить безпека всієї України
25538 ПЕРЕГЛЯДІВ

Військові дії на сході України зараз не в активній фазі. Однак наші бійці все одно отримують поранення, потерпають від дефіциту медикаментів, засобів особистої гігієни та інших необхідних речей. Тому з самого початку військових дій у 2014 році українські меценати і волонтери регулярно надсилають на фронт посильну допомогу, сприяють покращенню умов і технічних можливостей лікування поранених бійців та беруть активну участь у житті їхніх родин. Еміль Арутюнян – один з таких діячів, який останні 6 років надає значну фінансову підтримку захисникам та їхнім близьким і продовжує це робити й надалі.

Арутюнян Еміль Карленович: Підтримка бійців на фронті


Разом з іншими підприємцями і волонтерами, що мають свідому громадянську позицію, Еміль Арутюнян регулярно бере участь в організації відправки на фронт багатьох необхідних речей. У першу чергу це медикаменти, засоби особистої гігієни та побутової хімії і, звичайно, їжа.
Незважаючи на те, що в останні роки харчування військових значно покращилося, небайдужі громадяни і соціальні діячі відправляють смачні і поживні доповнення до буденного раціону. Це і солодощі, і чай, і навіть олія і крупи. Протягом останніх років цією справою опікувався Міжнародний Благодійний фонд «Солідарність», беззмінною головою якого є підприємець, громадський діяч і меценат Олександр Петровський. Разом з іншими підприємцями і волонтерами Еміль Арутюнян бере активну участь у зборі та відправці мікроавтобусів з такими посилками. Одна з останніх передач на фронт – автомобіль з питною водою, провізією, ліками і засобами особистої гігієни, який відправився від імені меценатів до Авдіївського району. Асоціація учасників АТО у Дніпрі, як і самі бійці, подякували їм за таку увагу. Значне сприяння потребам фронту відзначили також в Управлінні Служби Економічної Безпеки у Дніпропетровській області.

Арутюнян Еміль Карленович: Чим ще допомагають військовим?


Звичайно, трапляються прикрі випадки, коли українські військові отримують поранення хворобу під час перебування на лінії вогню. У такому випадку вони потребують кваліфікованого і своєчасного лікування і повноцінного відновлення. У Дніпропетровській області одна з основних лікарень, де займаються лікуванням бійців з ООС, у тому числі складні і небезпечні випадки – Обласна лікарня імені Мечникова. Застаріле обладнання не підходило для лікування окремих складних станів, з якими інколи привозять поранених військових. Загалом Знаючи це, Еміль Арутюнян, Олександр Петровський та деякі інші меценати розпочали оновлювати технічну базу лікарні. Найбільший внесок на сьогодні – закупівля новітніх кардіографів і сучасних медичних ліжок. Допомагають також медикаментами і засобами особистої безпеки для працівників лікарні – масками, рукавичками, спеціальним взуттям та захисними костюмами. З того часу як технічний стан закладу покращився, піднімати на ноги військових, а також інших важких пацієнтів з хворобами серця стало значно легше.

Допомога сім’ям військових АТО – ще один напрям благодійної діяльності, у якому Еміль Арутюнян бере активну участь.

При чому увага приділяється не лише родинам військових, які загинули або отримали серйозні травми, але й бійцям, що перебувають на передовій.
Літній відпочинок для родин військових ООС та АТО, що влаштовується волонтерами, включно з Емілем Карленовичем, уже став доброю традицією. Щороку десятки сімей захисників України безкоштовно відправляються до санаторіїв на березі моря. Усі витрати компенсують благодійники, самі ж люди згадують свій відпочинок на узбережжі із задоволенням і вдячністю.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео