Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Чернігівщині стартує акція "Нагодуємо птахів узимку"

На Чернігівщині стартує акція "Нагодуємо птахів узимку"
155009 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зима приносить багато клопоту усім тваринам, а особливо пташкам.
Зимова підгодівля птахів має корисні наслідки для людини. Наприклад, вона дозволяє відвернути увагу птахів від видзьобування бруньок на плодових деревах. Але найголовніше, служить для приваблення пернатих у місця, де вони можуть принести велику користь у період вигодовування пташенят комахами-шкідниками.
Лиш те, що така допомога дає можливість багатьом птахам вижити, свідчить на її користь.
Підгодівлю птахів проводять у період, коли їм складно знайти звичний корм, головним чином у снігову пору і аж до появи першої зелені.
Державне агентство лісових ресурсів України ініціювало всеукраїнську акцію "Нагодуємо птахів узимку ", що розпочинається у грудні і триватиме протягом усієї зими. Чернігівське обласне управління ділового та мисливського господарства не лише підтримує цю акцію, а й звертається до місцевих органів влади з пропозицією взяти участь у спільному проведенню такого необхідного всеукраїнського заходу. Своє звернення ЧОУЛМГ також адресує мисливським господарствам усіх форм власності, щоб ті не лише долучалися до акції, а й суттєво допомогли кормами під час зимівлі .
У свою чергу, відповідальність за виготовлення годівниць для птахів лісогосподарські підприємства разом з учнівськими лісництвами, якими опікуються, беруть на себе. Також звертаються до сіл не стояти осторонь і підгодовувати птахів корнеплодами, зерном. Це спільна і благородна для всієї громадськості місія, яка буде безумовно віддячена. До речі на Чернігівщині , на одному з лісових озер Ріпкинського району виявили лебедину зграю, яка прилетіла до нас з Білорусії. Ці справді королівські і вірні птахи повинні бути під охороною всієї лісової і мисливської області. Щоб зимівля у них не стала голодною, а на весні поповнилася лебедятами, для яких Чернігівщина теж стане рідною домівкою.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео