Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Виставка живопису «Зима у вікні»

223796 ПЕРЕГЛЯДІВ

Місце проведення: І поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64,  (044) 425-12-66).

Організатори: Міністерство культури України, Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури, Центр Української Культури та Мистецтва.

За сприяння та участі кафедри живопису і композиції й кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Захід відбудеться з нагоди 60-річчя факультету теорії та історії мистецтва.

Представлені роботи з фондів Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури. Виставка є відображенням краси зимових краєвидів на полотнах великих митців. Зимову тематики розкривають роботи відомих художників України –  Пилипенко І.Я.,  Вітковіський Л.І., Тихий І.А., Яблонська  Т.Н., Штільман І.Н., Гурін В.І. Особливістю проекту є те, що його реалізовують студенти кафедри теорії і історії мистецтв НАОМА.

Холодні та сонячні, затишні й оптимістичні – вони демонструють, як миттєвості зими, що нас оточує,  художники назавжди зберегли на картинах. Придивившись до картин, можна побачити, що білого кольору взимку дуже мало.

Ця пора року наповнена неймовірною кількістю яскравих відтінків! Однак, зима хоча і яскрава, проте холодна. І тільки після зимової прогулянки, втомленим повертаючись додому, можна повною мірою відчути тепло. Пропонуємо вам поглянути на зиму крізь вікно– ви поринете в справжній спокій, тишу і затишок!

Автори проекту: Тетяна Гончаренко (НАОМА), Ганна Андрес (НАОМА), Ольга Музиченко (ЦУКтаМ).

Куратори проекту: Стелла Мамикіна (НАОМА), Сергій Григор’єв (НАОМА), студенти 2 та 3 курсів кафедри теорії та історії мистецтв НАОМА.

Ласкаво просимо! Вхід вільний!

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00.; Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

Теги: виставка,живопис,НАОМА

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео