Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Міжнародний фестиваль акварельної мініатюри «Miniwatercolor Kyiv 2019»

Міжнародний фестиваль акварельної мініатюри  «Miniwatercolor Kyiv 2019»
253304 ПЕРЕГЛЯДІВ

7 – 24 червня 2019 р.

Відкриття – 7 червня о 18:00

 

Місце проведення: ІІІ поверхи Центру Української Культури та Мистецтва,

м. Київ, вул. Хорива, 19-В; тел. (044) 425-12-64,  (044) 425-12-66.

         Організатори фестивалю: Вікторія Григорєва, Валерія Пітеніна.

         За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

 

         Міжнародний фестиваль акварельної мініатюри «Miniwatercolor Kyiv» відбувається вже вдруге, і кількість учасників постійно зростає. У 2018 р. в фестивалі взяли участь 83 учасники з 11 країн світу. «Miniwatercolor Kyiv» – це унікальний простір для обміну думками, досвідом, місце для пошуку нових ідей.

         Цьогоріч  увазі відвідувачі буде представлена експозиція робіт від більш ніж 150 учасників з 22 країн світу. Це художники-акварелісти з України, Білорусі, Чеської республіки, Німеччини, Єгипту, Італії, Латвії, Молдови, Словаччини, Угорщини, Іспанії, Бангладеш, США та Канади, Грузії, Індії, Ісландії, Люксембургу, Мексики, Перу, Непалу, Польщі, Румунії, Португалії, Таїланду та Туреччини.

         Фестиваль започаткований для популяризації акварелі як місце зустрічі художників і студентів, колекціонерів і меценатів, виробників художніх матеріалів і всіх, хто цікавиться мистецтвом.

         У програмі фестивалю – демо- і майстер-класи досвідчених майстрів акварелі. Це обмін досвідом і можливість професійного спілкування. Запрошуємо всіх бажаючих разом із учасниками фестивалю взяти участь у творчих пленерах, що пройдуть в живописних куточках Києва. Ми маємо надію, що всі іноземні гості будуть зачаровані нашим містом і зможуть поділитися своїми враженнями за допомогою акварелей, зроблених на чарівних вулицях Києва.

         Для незалежного і професійного нагородження дипломами та призами фестивалю запрошено поважне міжнародне журі у складі художників Anna Massinissa (Italy), George Politis (Grees), Franc Golob (Slovenia) та мистецтвознавців – Світлани Долеско (Україна) й Анни Андрес (Україна).

         Ми щасливі, що нас підтримали поважні спонсори – виробники та дистрибьютори художніх матеріалів найвищої якості: Daniel Smith (USA), Sennelier (France), Artemiranda (Spain).

Ласкаво просимо! Вхід вільний!

 

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний

 

Адреса Центру Української  Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

 

 

Теги: виставка, фестиваль ,картина

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео