Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Центральний парк Покрова перетворився із пустки на сучасний центр дозвілля тисяч людей – Валентин Резніченко

Центральний парк Покрова перетворився із пустки на сучасний центр дозвілля тисяч людей – Валентин Резніченко
85021 ПЕРЕГЛЯДІВ

Музичний фонтан, пішохідні доріжки, дитячий і спортивний майданчики, роледром, квіти та доглянуті газони. Із пустки на сучасний осередок відпочинку перетворився найбільший парк Покрова –  ім.Мозолевського. Два роки тому його привела до ладу Дніпропетровська ОДА – наразі він збирає тисячі городян. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Покращуємо умови життя мешканців кожного населеного пункту.  Обласним коштом створили сучасні зони відпочинку в Марганці, Кам’янському, Криничках. На улюблене місце городян перетворився парк Мозолевського в Покрові. Після тривалого запустіння він знову збирає тисячі городян та гостей міста», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Раніше територія була занедбаною, а замість доріжок – стежки. Тепер це сучасний комфортний простір. Такі кардинальні перевтілення змінюють людську свідомість, переконана заступник міського голови Покрова Наталія Бондаренко.

«Хотілось відновити ті об’єкти, які є культурною спадщиною для містян. І один з перших проектів, який допомогла реалізувати обласна влада, це реконструкція парку. Він був не тільки реконструйований, а й отримав ім’я Бориса Мозолевського. Так увічнили пам’ять археолога, який на нашій території знайшов золоту пектораль», – розказала вона.

8,5 гектарів осучаснили менш ніж за рік. Тепер тут є все для комфортного дозвілля городян. Зокрема, у парку облаштували дитячий і спортивний майданчики, роледром, проклали пішохідні доріжки. Також відновили освітлення, висадили дерева і квіти, уклали рулонний газон, провели автоматичну систему поливу.  

Тренер з карате Михайло Фролов приходить у парк зі своїми вихованцями. Каже, тренуватися в таких умовах – одне задоволення.

«Парк дуже змінився. Став просто невпізнанним. Чисто і красиво навкруги. У цьому куточку приємно і тренуватися, і відпочивати. Це відмінне місце для дозвілля», – поділився чоловік.

У чепурінні парку не ставлять крапку. На території постійно з’являються нові «артоб’єкти»: альтанки, опори для квітів, казкові фігурки.

«Ми із сестрою приходимо сюди практично щодня. Тут можна пограти на дитячому майданчику, прокотитися в паровозику, поганяти на скейті, подивитися мультик. Проводяться навіть пінні вечірки», – розказала восьмирічна Єва Мельник.

Окраса парку – фонтан. Струмені води б’ють з-під землі під музику. Особливо видовищно це вночі, коли водограй підсвічується. Вода в 19 форсунках циркулює за замкненим циклом, а чаша фонтану викладена спеціальною плиткою.

Ще одне поповнення архітектурного ансамблю парку – «гральна алея». Вона – місце зустрічі любителів шахів, шашок та нардів.

Тепер парк ім.Мозолевського притягує до себе, немов магнітом. Життя тут вирує щодня. По вихідних на зарядку збираються «спортивні бабусі».

 «У парку проводять своє дозвілля від малого до великого. Працюють різні спортивні групи. Люди намагаються утримувати порядок і чистоту. Ми дуже раді, що маємо такий парк. Дякуємо всім, хто причетний до його перевтілення», – подякувала місцева мешканка Людмила Барабаш.

Парк ім.Мозолевського – не єдина місцина, яка видозмінює Покров. Тут  реконструюють школи, ремонтують дороги, будують дитсадок.

 

Редактор: u[email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео