Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Києві відбудеться виставка відомого китайського художника Хань Юйченя

У Києві відбудеться виставка відомого китайського художника Хань Юйченя
26446 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відкриття художньої виставки “Мистецтво Тибету” відбудеться 6 лютого по 16 лютого 2020 року в Національному музеї “Київська картинна галерея”.

Вперше українці зможуть ознайомитися із роботами великого художника та поринути у світ Тибету. Всього буде експоновано 49 робіт.

Хань Юйчень – відомий китайський художник світового рівня  засновник музею європейського живопису 19-го століття у місті Ханьдань (Хебей, Китай).

«Роботи Хань Юйченя входять до державних і приватних колекцій в усіх куточках світу: від Національного музею Китаю у Пекіні до колекції колишнього президента Франції Ніколя Саркозі», - повідомляється на сайті галереї у мережі Facebook.

«Організатор першої персональної виставки Хань Юйченя у Києві – компанія Ukraine International Media Culture (UIMC) спільно з Національним музеєм “Київська картинна галерея”».

Вартість квитка – 99 грн, усі зібрані кошти за вхід підуть на благодійність. Адреса музею: Терещенківська, 9.

Теги: Суспільство,Культура,Виставка,Хань Юйчень,Художник

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення