Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Sotheby`s продає картину Бенксі, стартова ціна - 3,8$ млн.

Sotheby`s продає картину Бенксі, стартова ціна - 3,8$ млн.
171246 ПЕРЕГЛЯДІВ

21 жовтня аукціонний будинок Sotheby's виставить картину Бенксі Show Me the Monet («Покажіть мені Моне»). Її оцінюють в суму від 3,8 до 6,4 мільйонів доларів

Ця картина - переосмислення класичної роботи «Ставок з лататтям» засновника імпресіонізму Клода Моне. Бенксі доповнив ідилічне полотно французького творця візками з супермаркету і дорожніми конусами - так він розкритикував суспільство споживання і недбале ставлення людини до природи.

Show Me the Monet - одна з 22 робіт, створених Бенксі для лондонської виставки «Нафта: Галерея перероблених шедеврів, вандалізму і шкідників». У тій експозиції також «взяли участь» 200 живих чорних щурів. Бізнес по сусідству з виставкою скаржився на їх присутність в санітарні служби, але ті не знайшли ніяких порушень і причин для закриття.

Найдорожчою картиною Бенксі поки залишається Devolved Parliament («Перехідний парламент») із зображенням шимпанзе в ролі членів британської Палати громад - її Sotheby's продали за 12,1 мільйона доларів. Оціночна вартість картини становила близько 2,5 мільйонів доларів, а торги за неї тривали 13 хвилин.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення