Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новий Рік без ялинки

Новий Рік без ялинки
60309 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вінницька влада у цьому відмовляється від головної ялинки у зв’язку з пандемією. А святкування перенести у віртуальний світ Інтернету.
Міський голова Сергій Моргунов каже: «Я щиро бажаю, щоб новорічні свята вінничани зустріли не в лікарні, а в сімейному колі. І не наражали себе та рідних на небезпеку підхопити вірус. Тому в цьому році головної вінницької ялинки в Центральному парку ім. Леонтовича не буде, а святкові заходи будуть перенесені в онлайн-формат».
Відомо, що рішення схвалили через сперечання вінничан щодо необхідності встановлення ялинки.
Як розповідає мер міста, одні мешканці міста вважають, що цього року головну Ялинку Вінниці ставити недоцільно, а краще збережені кошти спрямувати для боротьби із COVID-19. Інші виступають за збереження традиції, і вважають, що ялинка повинна додати людям позитивних емоцій у цей нелегкий час.
Проте, чиновники міста обіцяють, що магістральні вулиці все ж таки прикрасять ілюмінаціями, а Майдан Незалежності прикрашатиме вертеп.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео