Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Інновації посеред міста

Інновації посеред міста
184438 ПЕРЕГЛЯДІВ

Все частіше новітні технології трапляються посеред вулиці. До прикладу, у Києві тепер можна посидіти на екологічно чистих лавках-клумбах із перероблено пластику. Їх можна побачити у Сквері київських інтелігентів – на розі вулиць Велика Житомирська та Гончара.


Мета встановлення лавок передбачена, насамперед, для озеленення міста. При складанні лавок у коло утворюється клумба. Саме через це проєкт назвали "Коло".


Як зазначають розробники, кожна лавка складається з 12 секторів. Проте, при необхідності елементи конструкції можна пересуватися або ж встановлювати окремо.


Розробники обіцяють, що проєкт не є останнім, планується такі конструкції встановити на різних вулицях Києва.
При створенні цього проєкту, ідейники мали намір в якості вихідного матеріалу використати плити із перероблено пластику, проте у Києві таких не було.


У створенні проєкту взяли участь організація "Україна БЕЗ сміття". Компанія давно мала на меті відкрити майстерню з переробки відходів.
Розповіши про свій проєкт, розробники оголосили про збір кришечок. Після чого їх поділили за кольорами, відправили на подрібнення та створили з них міцні пластикові плити.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео