Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Художниця Ольга Ярославська : життя та творчість талановитої української художниці

Художниця Ольга Ярославська : життя та творчість талановитої української художниці
177624 ПЕРЕГЛЯДІВ

Талановиту Ольгу Ярославську можна з легкістю впізнати по символах дівчини з грайливим капелюшком та келиху вина. Ольга Ярославська володіє неперевершеним стилем, у якому чітко відчуваються нотки свята та смаку до життя, того, чого нам так не вистачає в період пандемії. Читайте цю статтю далі та дізнавайтеся цікаві факти з життя художниці.

Ольга Ярославська : відкриття таланту, освіта і ранні роки творчості

Талант юної Олі відкрився у 8 класі на уроці біології, коли вона перемальовувала з підручника портрет Чарльза Дарвіна. Саме тоді дівчина замислилася над заняттями з живопису. Однак, на той час у її маленькому містечку не було жодної художньої школи. Диво чи просто сильне бажання майбутньої художниці – та школу було відкрито через місяць.
У Ольги 2 освіти: викладач образотворчого мистецтва та дизайнер інтер'єру. Тому вона чітко знає, як «впишеться» картина у кімнату. Також жінка вчить живопису інших у своїй майстерні. У неї навчаються навіть учні з Америки.
Свої ранні роботи Ольга називає «порожніми», тому що не відчувала того моменту, коли «входить в дзен». Потрібний стан до неї прийшов у Києві, куди вона переїхала із Житомира. Каже, що в столиці більше вдячних людей.

Творчість Ольги Ярославської : історія та оригінальний стиль

Серія робіт «Жити в Кайф» з’явилася після сильного творчого вигорання. Тоді 2 роки підряд, без вихідних, Ольга працювала у художній школі. Поїздка в Італію та смачне вино допомогли жінці привести себе в тонус, і Ольга знову почала творити прекрасні картини.
Художниця не робить копій своїх картин: мазки наносяться в емоційний момент, їх не можна повторити.
Свій стиль Ольга Ярославська називає «абстрактний експресіонізм з елементами реалізму», де монохромність позначає сірість буднів, а яскраві акценти говорять про те, що в кожне життя можна внести нотки свята.
Хоча художниця красиво пише портрети, та не дуже то і любить цю справу. Але, якщо і взялася, то малює частіше з фото, а не з натури. Одного разу жінка отримала замовлення на портрет однієї дівчини. Та фотографія виявилася занадто розмитою. Тоді замовник дав інше – і жінка сильно здивувалася: ракурс повністю змінив дівчину, і здавалося, вона стала зовсім іншою людиною. У результаті портрет виявився подарунком дівчині від чоловіка-американця в честь їхнього розлучення.
Художниця Ольга Ярославська любить малювати в тиші та називає себе «нешвидким художником»: на одну роботу потрібно приблизно місяць часу. Ольга не малює фрагментами – її легше присвятити картині цілий день.
Картини художниці розкуповують дуже швидко. Її улюблений пейзаж, який вона виставила на продаж в онлайн-групу, купили буквально через 2 секунди. Знайти роботи Ольги Ярославської ви можете на арт-платформі «Мольберт».

Джерелом цією інформацію про Ольгу Ярославську є Вікторія Кудяряшова.

Теги: Ольга Ярославська,Художниця,Творчість

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео