Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Сумах акція «Кохання поза часом» продовжує поєднувати серця

У Сумах акція «Кохання поза часом» продовжує поєднувати серця
1573 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сумчани Роман та Ганна власно змогли переконатися у силі кохання. Декілька місяців тому вони познайомились на просторах інтернету, а вже сьогодні з ніжністю та трепетом у серці зголосилися стати чоловіком та дружиною.

У вишуканій обрядовій залі молодіжного хабу «Романтика» фахівці Сумського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) офіційно засвідчили стосунки закоханої пари.

Відтепер 14 лютого стане для подружжя особливим святом ствердження любові, а для інших – догмою, що на шляху кохання не має перепон.
Нагадаємо, що втілити задумане у життя, особливо у День всіх закоханих, вже традиційно допомагає акція Міністерства юстиції «Кохання поза часом». Відділи державної реєстрації актів цивільного стану, які визначені учасниками заходу, надають сьогодні послуги з реєстрації шлюбу 12 годин поспіль – з 8 години ранку та до 8 години вечора.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео