Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Киян попередили про збільшення кількості мишей у будинках

195553 ПЕРЕГЛЯДІВ

Експерти санітарно-профілактичних підприємств столиці розповіли про збільшення кількості мишей у багатоповерхівках і приватних будинках киян. Причиною активізації гризунів є холодна погода, що змушує тварин шукати схованки у теплих приміщеннях.

У спеціалізованих санітарних підприємствах повідомляють про збільшення чисельності мишей у приватних і багатоквартирних будинках столиці: їх все частіше помічають у підвалах, погребах та житлових приміщеннях. Як розповіли спеціалісти, така ситуація є типовою для зими: гризуни, які протягом літа живуть у полях, після приходу холодів ховаються у теплі приміщення. Там протягом зими вони розмножуються і мають доступ до продуктів харчування.

Спеціалісти санітарних служб попереджають жителів, що гризуни є шкідливими і небезпечними для здоров’я істотами. Миші не є настільки небезпечними, як щури, однак і вони несуть у собі чималу шкоду. Ці гризуни не лише псують і забруднюють продукти, але й переносять інфекційні захворювання. Крім того, ці тварини надзвичайно плідні і протягом зимівлі можуть суттєво збільшити свою чисельність. Тому киян просять бути уважними і одразу приймати міри для знешкодження гризунів, а за необхідності – звертатися за допомогою до спеціалізованих служб.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення