Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У столиці закликали захищати бджіл

У столиці закликали захищати бджіл
28806 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські пасічники провели акцію на підтримку захисту бджіл. Масова загибель медоносних комах зумовлена інтенсивним використанням пестицидів на полях. Про необхідність порятунку бджіл, а разом з ними чистого довкілля та здоров’я українців говорили біля КМДА бджолярі та всі небайдужі.

11 квітня біля КМДА зібралися люди, яких турбує доля медоносних бджіл та довкілля України. Учасники заходу, серед яких були переважно пасічники та екологи, вимагали переглянути використання пестицидів на полях. За словами активістів, саме неконтрольоване застосування хімічних речовин спричиняє масову загибель бджіл і негативно впливає на стан екології та здоров’я громадян.

Мітингувальники підготували перелік конкретних вимог до владних структур. Серед них – встановлення державного контролю за ввезенням, транспортуванням, зберіганням і використанням пестицидів та агрохімікатів. Активісти вимагають повну заборону речовин – неоникотиноїдів, що вважаються шкідливими для довкілля. Серед тез, які висловлювали активісти – необхідність заборонити розпилювання пестицидів та агрохімікатів авіаційним методом. Бджолярі вимагали також негайного проведення загальноукраїнської міжвідомчої наради з питань використання пестицидів та мінімізації шкоди для довкілля, а також деяких змін у законодавстві.

 

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео