Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Дніпровська обласна рада привітала мецената з Всесвітнім Днем Волонтера і вручила грамоту за його активну благодійну діяльність

Петровський Олександр Володимирович: Дніпровська обласна рада привітала мецената з Всесвітнім Днем Волонтера і вручила грамоту за його активну благодійну діяльність
39803 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпровська обласна рада привітала Петровського Олександра Володимировича з Міжнародним днем ​​Волонтера і вручила грамоту за його активну благодійну діяльність.

Петровський Олександр Володимирович - меценат і президент міжнародного благодійного фонду «Солідарність» він багато робить для жителів міста Дніпра вже не один рік. Меценат завжди готовий допомогти людям, які потребуватимуть соціального захисту та підтримки. Благодійний фонд існує з 2003 року та всі проекти Петровського Олександра Володимировича успішно втілилися в життя й тим самим зробили щасливими багато людей. Ці проекти надихають й інших на добрі, світлі справи. Дана праця є надзвичайно цінною і грає велику роль в житті кожної людини, адже дана праця здатна згуртувати абсолютно різних людей. Міжнародний благодійний фонд «Солідарність» надає допомогу у найрізноманітніших сферах - це і допомога дітям, і людям з обмеженими можливостями, і навіть інформування про будь-які важливі заходи, події в яких беруть активну участь.

Дніпровська обласна рада вітає Міжнародний фонд «Солідарність» президентом якого є Олександр Володимирович Петровський з Міжнародним днем ​​Волонтера. Також обласний суд міста Дніпро висловлює величезну вдячність засновнику фонду і його колективу які багато роблять для міста Дніпра та України в цілому.

Гліб Пригунов вручив грамоту і висловив величезну подяку Петровському Олександру Володимировичу за активну громадянську позицію, патріотизм і величезний внесок в розвиток нашої країни.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Олександр Петровський

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення