Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ПНПУ імені В. Г. Короленка підписав Меморандуми про співпрацю з Пришибською ТГ та Мартинівською ТГ

ПНПУ імені В. Г. Короленка підписав Меморандуми про співпрацю з Пришибською ТГ та Мартинівською ТГ
386432 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

3 лютого 2022 р. Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка підписав меморандуми про співпрацю з Пришибською і Мартинівською територіальними громадами. Сторони представляли ректорка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка професорка Марина Гриньова, староста Пришибської територіальної громади Валентина Городянко та заступник сільського голови Мартинівської територіальної громади Олександр Родик.

Меморандум передбачає, що університет надаватиме послуги з підвищення кваліфікації для вчителів закладів загальної середньої освіти цих громад, зокрема розроблятиме програми підвищення рівня професійної компетентності вчителів з урахуванням їхніх потреб та запитів. Також педагогічні працівники зможуть пройти курси надання домедичної допомоги та вдосконалити свої управлінські навички.

Підписання меморандумів відбулося в присутності заступниці начальника відділу освіти, культури, спорту й туризму Пришибської ТГ Світлани Грисюк, першого проректора Олексія Гури, проректора з наукової роботи Василя Фазана, начальниці відділу кадрів Інни Важеніної, декана природничого факультету Сергія Новописьменного, очільниці факультету філології та журналістики Оксани Кирильчук, декана факультету фізичного виховання Павла Хоменка, очільниці факультету технологій та дизайну Валентини Титаренко, декана факультету історії та географії Петра Кравченка, доцента кафедри педагогічної майстерності та менеджменту Сергія Школяра.

Марина Гриньова розповіла про програму розвитку співпраці зі школами територіальних громад Полтавщини та охарактеризувала основні напрямки роботи, які регламентує Меморандум. Олексій Гура вказав на взаємні вигоди, які надає співробітництво університету та закладів загальної середньої освіти.

Марина Вікторівна перерахувала переваги навчання в ПНПУ імені В. Г. Короленка. Серед таких вона вказала широкий спектр спеціальностей, за якими здійснюється набір, зручне розташування закладу вищої освіти та студмістечка, наявність військової кафедри, бібліотеку, яка щороку поповнюється новими виданнями, великий потенціал студентського самоврядування. Також ректорка зауважила, що університет підтримує абітурієнтів під час вступної кампанії: викладачі ведуть підготовчі курси до ЗНО, випусники шкіл можуть отримати бонусні бали до рейтингу за участь у Всеукраїнській олімпіаді.

Керівники факультетів розповіли адміністрації Пришибської та Мартинівської територіальних громад про особливості навчання на кожному з факультетів, вказали перелік освітніх послуг, які можна отримати, та передали інформаційні буклети для ознайомлення з особливостями вступної кампанії.

Підписавши документи, сторони обговорили особливості вступної кампанії 2022 р. з метою поширення цієї інформації у закладах середньої освіти Пришибської та Мартинівської громад.

Випускник факультету технологій та дизайну Олександр Родик наголосив, що співпраця з ПНПУ імені В. Г. Короленка зараз набула особливої актуальності через проблему «кадрового голоду» у сільських школах. Він висловив сподівання, що учні шкіл Мартинівської та Пришибської громад здобудуть омріяну професію та повернуться додому кваліфікованими фахівцями.Марина Вікторівна запросила гостей на церемонію вручення дипломів магістрам факультету філології та журналістики, щоб вони змогли особисто познайомитися з молодими фахівцями та запропонувати вигідні умови працевлаштування.

Сподіваємося, що співпраця з Пришибською та Мартинівською територіальними громадами стане тривалою, продуктивною і взаємовигідною.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео