Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У ПНПУ імені В. Г. Короленка акредитовано низку освітніх програм за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти

У ПНПУ імені В. Г. Короленка акредитовано низку освітніх програм за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти
334421 ПЕРЕГЛЯДІВ

17 травня 2022 р. відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, яке проходило у змішаній формі (офлайн та онлайн).

Національне агентство розглянуло 604 акредитаційні справи, щодо яких було ухвалене рішення про умовну (відкладену) акредитацію освітніх програм відповідно до Постанови КМУ від 16.03.2022 р. № 295 «Про особливості акредитації освітніх програм, за якими здійснюють підготовку здобувачі вищої освіти, в умовах воєнного стану».

За повною процедурою були ухвалені рішення щодо 162 освітніх програм, із яких акредитовані – 133, акредитовані із визначенням «зразкова» – 2, ухвалені рішення про умовну (відкладену) акредитацію – 22 та зняті з розгляду 2.

З великою приємністю повідомляємо, що члени Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти ухвалили рішення про акредитацію дев’яти освітніх програм у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти: Середня освіта (Українська мова і література та мова і література (німецька)) (гарантка – доцентка Віра Мелешко), Середня освіта (Українська мова і література та мова і література (англійська)) (гарантка – доцентка  Ірина Павлова), Середня освіта (Українська мова і література) (гарантка – доцентка Тетяна Ніколашина), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) (гарантка – доцентка Тетяна Шкура), Середня освіта (Математика і фізика) (гарантка – доцентка Любов Черкаська), Середня освіта (Історія) (гарантка – доцентка Тетяна Тронько), Середня освіта (Математика та інформатика) (гарант – доцент Валентин Марченко), Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно) перша англійська) (гарантка – доцентка Ірина Тимінська), Екологія (гарантка – доцентка Людмила Гомля).

Освітні програми отримали належну оцінку експертної групи за результатами акредитаційної експертизи, схвальні відгуки членів галузевої експертної ради та позитивне рішення Національного агентства за підсумками розгляду акредитаційних справ. 20 травня 2022 р. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти видало сертифікати про акредитацію освітніх програм, строк дії сертифікатів – до 01.07.2027 р.

 

Колективи робочих груп з розробки та оновлення освітніх програм висловлюють слова щирої подяки усім, хто активно долучався до проведення акредитаційних заходів: адміністрації нашого університету за всебічну підтримку, всім службам та підрозділам – за сприяння, викладачам – за відповідальне ставлення до виконання професійних обов’язків, якісну підготовку навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, співробітникам – за допомогу у підготовці необхідної документації, здобувачам вищої освіти – за дисциплінованість, сумлінність у ставленні до навчання. Щиро дякуємо академічній спільноті, випускникам, стейкголдерам, що активно долучилися до успішної акредитації освітньо-професійних програм у ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Вітаємо колег з успішною акредитацією освітніх програм!

Запрошуємо абітурієнтів здобути якісну освіту у ПНПУ імені В. Г. Короленка за акредитованими освітніми програмами!

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео