Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Представники проєкту MultiEd взяли участь у моніторинговому кластерному вебінарі «Забезпечення якості освітніх програм в контексті євроінтеграції: екологізація, визнання, цифровізація, інклюзія» для проєктів програми ЄС Erasmus+

Представники проєкту MultiEd взяли участь у моніторинговому кластерному вебінарі «Забезпечення якості освітніх програм в контексті євроінтеграції: екологізація, визнання, цифровізація, інклюзія» для проєктів програми ЄС Erasmus+
387007 ПЕРЕГЛЯДІВ

22 вересня 2023 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні провела кластерний вебінар «Забезпечення якості освітніх програм в контексті євроінтеграції: екологізація, визнання, цифровізація, інклюзія» з метою поширення провідного досвіду та моніторингу результатів проєктів за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти, забезпечення синергії між проєктами, що працюють у певному кластері, просування тематичних пріоритетів Програми ЄС Еразмус+, зокрема, якості, цифровізації, інклюзії та екологізації вищої освіти.

Учасників вебінару привітали представники Міністерства освіти і науки України та координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлана Шитікова. Захід модерувала Жана Таланова. В основній частині зустрічі учасники представили результати проєктів, які були впроваджені в рамках програми ЄС Еразмус+, зокрема проєкт MultiEd, який реалізується в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка.

У роботі вебінару взяли участь представники ПНПУ імені В.Г. Короленка та члени команди проєкту MultiEd: проректор з наукової роботи професор Василь Фазан, менеджерка проєкту MultiEd, завідувачка кафедри англійської та німецької філології доцентка Марина Зуєнко, адміністраторка проєкту MultiEd, начальниця відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків доцентка Ірина Когут.

Представники команди проєкту MultiEd презентували результати реалізації проєкту, поділилися кращими практиками і напрацюваннями, розробленими спільно з європейськими закладами вищої освіти та партнерами Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Учасники вебінару відзначили важливість реалізації міжнародних проєктів, що позитивно впливає на інтернаціоналізацію закладів вищої освіти.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео