Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

СВЯТКУВАННЯ 26-РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ ДОНЕЦЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ ЯК ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ В МІСТІ МАРІУПОЛІ ВІДБУЛОСЯ В РАМКАХ УНІВЕРСИТЕТУ КУЛЬТУРИ

СВЯТКУВАННЯ 26-РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ ДОНЕЦЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ ЯК ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ В МІСТІ МАРІУПОЛІ ВІДБУЛОСЯ В РАМКАХ УНІВЕРСИТЕТУ КУЛЬТУРИ
252047 ПЕРЕГЛЯДІВ

8 лютого 2019 року, у цей святковий день «Маріупольська камерна філармонія» гостинно прийняла студентів, курсантів, слухачів, адміністративно-командний та науково-педагогічний склад Донецького юридичного інституту.

В стінах філармонії відбулося святкування Дня заснування інституту як вищого навчального закладу у рамках проведення Університету культури.

Розпочався захід з вітального слова декана факультету № 2 Орлова В.А., який привітав з цією важливою датою всіх присутніх та зазначив зміни, що відбулися за останні роки в житті інституту. Він нагадав колективу інституту та гостям факти з історії заснування навчального закладу і розповів про відновлення вищу на теренах Донеччини.

Після чого присутні побачили творчі подарунки від наших друзів «Ліги майбутніх поліцейських» та учнів школи-ліцею № 48 м. Маріуполя.

Гостем Університету культури в цей раз був директор будинку культури «Маркохім» Новаченко Віталій Миколайович, яскрава особистість та творча людина, «Маріуполець року». В ході своєї промови він розповів про своє творче життя та досягнення, а після чого презентував творчі виступи колективів будинку культури: зразкового ансамблю танцю «Радуга» та шоу-групи «Чайка». Також курсанти факультету № 2 виступили із зворушливими номерами.

Свято було незабутнім та веселим, ми дякуємо Новаченко В.М. за цікаві історії з життя, творчому колективу будинку культури, «Лизі майбутніх поліцейських» та учням школи-ліцею № 48 за музичні подарунки.

Теги: #ДЮІтутВартонавчатисьщобЗахищати

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео