Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Шостці відкрився центр розвитку кар’єри

У Шостці відкрився центр розвитку кар’єри
56256 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже друга державна організація з розвитку кар’єри відкрилася у Сумській області. У Шостці почав працювати центр, який допомагатиме школярам та студентам знайти свій подальший професійний шлях. Звернутися за допомогою до Центру зможуть усі бажаючі.

У Шостці на Сумщині відкрився спеціалізований Центр розвитку професійної кар’єри. Ця державна організація була створена на базі Шосткінського центру професійно-технічної освіти. Робота організації в основному буде спрямована на допомогу школярам та випускникам вишів. Учням шкіл пропонуватимуть сприяння у виборі подальшої освіти, а студентам – у пошуку роботи за отриманою спеціальністю.

Серед напрямів діяльності Центру – безкоштовні консультації для всіх бажаючих, проведення навчальних тренінгів для молодих спеціалістів, а також безпосередня допомога у працевлаштуванні із залученням роботодавців та представників служби зайнятості. На заняттях, що проводитимуться у центрі розвитку кар’єри, випускників вишів навчатимуть правильно складати резюме для успішного працевлаштування та звертатимуть увагу правилам проходження співбесіди.

У Центрі проходитимуть також уроки профорієнтації для учнів старших шкіл, а також даватимуть уроки з розповсюджених професій, як то перукаря, пекаря та інших, щоб допомогти молоді прийняти зважене рішення.

На Сумщині такий центр є вже другим.  Загалом в області планується створити шість подібних організацій.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення