Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Зведений Дніпропетровською ОДА дитсадок у Підгородному переміг у всеукраїнському архітектурному конкурсі – Валентин Резніченко

Зведений Дніпропетровською ОДА дитсадок у Підгородному переміг у всеукраїнському архітектурному конкурсі – Валентин Резніченко
224622 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оригінальні дитсадки у вигляді бджолиних стільників зводить у різних куточках області Дніпропетровська ОДА. Їх будують за проектом молодих дніпровських архітекторів – групи DP-INVEST. Один з них, садочок у Підгородному, працює вже понад півроку. Нещодавно він отримав престижну архітектурну відзнаку як найкраща громадська будівля. Проект переміг на всеукраїнському архітектурному конкурсі «Reset. Hromady. Communication-2019». Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Переконані – діти Дніпропетровщини мають виховуватись у найкращих умовах, які відповідають викликам часу. В області «з нуля» зводимо нетипові для країни дитячі садочки – у вигляді бджолиних стільників. Їхні головні принципи – енергоефективність та безпечність. Один з таких закладів вже понад півроку діє у Підгородному. Нині подібні дитсадки-«вулики» будуємо  в  Іларіоновому та Кам’янському», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Оригінальний дитсадок у вигляді кількох шестикутників звели у Підгородному за рік. Яскраві стіни, великі панорамні вікна, просторі та затишні кімнати з «теплою» підлогою.  Заклад унікальний і ззовні, і всередині. Окрім креативного дизайну, є ще одна «родзинка» - внутрішнє подвір’я із зимовим садом. За будь-якої погоди там тепло та комфортно.  

«Цей проект – результат нестандартного підходу групи проектувальників. Ми хотіли відійти від стандартних «коробок» з вузькими довгими коридорами, тому створили заклад у вигляді стільників. Замість коридору там – широка кругова галерея, яка розташована навкруги зимового саду. Подумки ми «жили» у цьому садочку. Уявляли, як зробити його максимально функціональним та комфортним для малечі», - розповіла головний інженер Катерина Мілько.

Дитсадок – на шість груп. Для кожної передбачена власна пісочниця з навісом та ігровий майданчик. Заклад розрахований на 115 малюків.

Щорічний всеукраїнський архітектурний конкурс «Reset. Hromady. Communication-2019» організувала Асоціація об’єднаних територіальних громад.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення