Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прокуратура вимагає закріплення за навчальним закладом права користування майже 0,6 га землі

Прокуратура вимагає закріплення за навчальним закладом права користування майже 0,6  га землі
140615 ПЕРЕГЛЯДІВ

Краматорська місцева прокуратура направила до Донецького окружного адміністративного суду позовну заяву про зобов'язання Дружківської міської ради вжити заходів щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку, на якій знаходиться дошкільний навчальний  заклад.

Підставою для подання позову стала  бездіяльність органу місцевого самоврядування, яка призвела до не оформлення упродовж тривалого часу правовстановлюючих документів на землю площею майже 0,6 га, не проведення державної реєстрації права постійного користування нею та не винесення зазначеного питання на розгляд сесії міської ради.

З огляду на те, що виявлені порушення створюють передумови для зловживань у сфері розпорядження землею, несуть ризики для нормального функціонування навчального закладу та можуть призвести до порушення прав дітей, прокуратура вимагає закріплення права користування земельною ділянкою за дитячим садком у судовому порядку.

 

Теги: #діти,#законісправедливість #Донецькаобласть #прокуратура

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення