Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Звели «з нуля» сучасний дитсадок європейського зразка для малюків Кам’янського – Валентин Резніченко

Звели «з нуля» сучасний дитсадок європейського зразка для малюків Кам’янського – Валентин Резніченко
56529 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сучасний дитсадок єврозразка побудували у Кам’янському. Різнокольорова будівля оригінальної архітектури зросла на околиці міста. Це – перший садочок у мікрорайоні Романкове, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко

«Діти – наше майбутнє, тому для їхнього розвитку створюємо найкращі умови. На Дніпропетровщині реконструюємо школи, зводимо спортивні комплекси, будуємо дитсадки. За чотири роки у різних куточках області відкрили 60 дошкільних закладів. Майже завершили будівництво сучасного та енергоефективного садочка у мікрорайоні Кам’янського», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Дитсадок у Романковому збудувала Дніпропетровська ОДА за оригінальним проектом команди молодих дніпровських архітекторів. Заклад – у формі бджолиних стільників. Замість вузьких сірих коридорів тут – світла та простора кругова галерея. А прямісінько у центрі – «родзинка» садочка – зимовий сад із теплою підлогою.

«Раніше на цьому місці був звичайний пустир, а тепер – сучасний дитячий садочок. На його відкриття із нетерпінням чекають і батьки, і діти, і просто усі мешканці району. Бо у Романковому взагалі ніколи не було дошкільного закладу», - сказала  заступник директора з виховної роботи НВК №27 Любов Пастернак.

Дитсадок майже готовий прийняти малюків. Підрядники завершують будівельні роботи. Заклад вже – із сучасними внутрішніми комунікаціями, теплими різнокольоровими кімнатами, сонячними панелями на даху та ігровими майданчиками. Залишилося навести лад у кімнатах, впорядкувати територію, встановити меблі.

«Синочку Святославу ще немає двох років, але ми вже записалися у чергу до цього дитсадка. Старшу доньку возили у садочок до центру міста. Це дуже незручно і важко, адже добиратися доводилося двома маршрутками, - розповіла місцева матуся Аліна Горожай. – Дуже радує, що тепер у нашому мікрорайоні буде дитсадок, ще й такий гарний».

У дитсадку виховуватимуть 115 дошкільнят.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення