Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

30 шкіл Полтавщини отримали навчальні автомати та пістолети

30 шкіл Полтавщини отримали навчальні автомати та пістолети
253118 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

30 навчальних закладів з дванадцяти районів області отримали начальну зброю  – 260 автоматів та 130 пістолетів. Зокрема, Решетилівський, Семенівський, Гадяцький, Котелевський, Миргородський, Хорольський, Полтавський та інші.

«Наша область  єдина в Україні, яка централізовано вирішила питання відновлення матеріально-технічного забезпечення для викладання предмету «Захист Вітчизни».  З 330 навчальних закладів області кімнати для зберігання зброї обладнали 30. Це лише початок, будемо рухатися далі в цьому напрямку. Обладнання  відповідних кімнат  –  головна умова для отримання зброї. Молодь треба виховувати зі школи», – розповів заступник військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату Едуард Бородай.

Як додав начальник управління позашкільної, професійної (професійно - технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Сергій Рибалко, Полтавщина – перша область, яка отримала навчальну зброю для закладів освіти.

«Це результат кількарічної спільної роботи облради, облдержадміністрації, профільних департаментів. 30  закладів – це перші ластівки, всі інші освітні установи мають підтягтися до них. Кожен з районів не повинен зупинятися на досягнутому та рухатися далі. В області діє обласна цільова програма патріотичного виховання. У ній передбачено збільшення кількості годин  для предмету «Захист Вітчизни». Діє  також концепція розвитку допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді, де передбачено оснащення освітніх закладів зброєю. В умовах освітньої реформи заклади освіти набувають автономії, і завдяки вашій наполегливості та ініціативності зможемо досягти якісних результатів», – розповів Сергій Рибалко.

Надалі в регіоні планують створити комунальні заклади – центри військово-патріотичного виховання, як обласного рівня, так і в районах. Також будуть обладнувати в навчальних закладах класи та кімнати для  зберігання збої, закуплятимуть військову форму для учнів та облаштуватимуть стрілецькі тири.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення