Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі дітям атовців пропонують безкоштовну дворічну програму поглибленого вивчення англійської

У Дніпрі дітям атовців пропонують безкоштовну дворічну програму поглибленого вивчення англійської
85841 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поглибити знання англійської, більше дізнатися про культуру та історію США, розвинути лідерські навички – у дворічній програмі від Посольства США Access. Долучитися до неї можуть підлітки із родин учасників АТО. Навчання – безкоштовне. Заняття проводитимуться у Дніпрі. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Діти атовців від 13 до 15 років можуть долучитися до дворічної програми поглибленого вивчення англійської. Початковий рівень знань неважливий. Головне – бажання вивчати мову», – розповіла начальниця  управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

З дітьми працюватимуть висококваліфіковані досвідчені викладачі. Заняття – 2-3 рази на тиждень. Вони проходитимуть в інтерактивній формі – і в аудиторії, і на вулиці. Акцент – на навичках спілкування англійською. Навчатимуть і граматиці. Учні робитимуть презентації, виконуватимуть різні вправи. Навчання та підручники – безкоштовні.

Останній тиждень навчання, влітку 2021 року, пройде на базі дитячого центру відпочинку в мальовничому куточку України. Там на дітлахів чекатиме 40 годин інтенсива з англійської. Після – вони отримають сертифікати держдепартаменту США.

«Програма малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні» фінансується держдепартаментом США. У Дніпрі її реалізують за участю громадської організації «Нове бачення».

 Приєднатися до програми можуть і підлітки 13-15 років з інвалідністю та із малозабезпечених сімей.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення