Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Підтримав художній медіа-проект «Говоримо українською», дана акція присвячена людям, які приїхали в Україну з різних куточків світу

Петровський Олександр Володимирович: Підтримав художній медіа-проект «Говоримо українською», дана акція присвячена людям, які приїхали в Україну з різних куточків світу
89421 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олександр Володимирович Петровський вже не один рік підтримує проект під назвою «Говоримо українською». Даний медіа-проект, спрямований на поширення української мови для того, щоб якомога більше людей спілкувалося українською мовою яка є не тільки державною мовою, а й одною з найкрасивіших мов світу.

Любов до рідної мови та рідної землі прищеплюють нам з дитинства, але багато людей спілкуються іншою мовою саме тому був створений проект.

На заході прозвучали твори українською мовою у виконанні представників різних національних меншин Дніпра.

Подія відбулася в культурно-духовному центрі Дніпровської Єпархії Православної Церкви України «Український Двір».

Дана акція присвячена людям, які приїхали в Україну з різних куточків світу для вивчення української мови. Це є ознакою того, що люди з інших країн цікавляться культурою іншого народу.

У зйомках фільму брали участь відомі українські актори, які вразили присутніх неймовірно глибоким прочитанням віршів Тараса Григоровича Шевченка "Утоплена". У ролику знялися представники різних народів: грузинської, вірменської, польської, єврейської, азербайджанської, африканської, татарської та російської громад.

На презентації медіа-проекту декламували вірші та найбільший захват і оплески глядачів викликали вірші у виконанні директора Національного театру імені Шевченка, заслуженої артистки України Оксани Петровської. А виступ актора інклюзивного театру Ігоря Зяброва і незабутнє яскраве виконання ангольця Альберто Сільви назавжди залишаться в пам'яті всіх присутніх.

Варто зазначити, що подібні заходи об'єднують абсолютно різних людей, які пов'язані чимось загальним, а саме любов'ю до своєї культури, історії та мови.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Олександр Петровський,благодійний фонд «Солідарність»,Томос

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення