Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Якою бути реформі з охорони праці

Якою бути реформі з охорони праці
Найбільший ріст професійних захворювань – у вугільній промисловості, на другому місці – машинобудівна галузь. Кількість нещасних випадків на виробництві порівняно з минулим роком зростає… Час вимагає нової компетенції від інженера з охорони праці.
Чому реформа сфери охорони праці відбувається дуже повільно? Наболілі проблеми жваво обговорюються на Новорічному форумі з охорони праці-2019, що відбувається 13 грудня у КНЕУ імені Вадима Гетьмана.
Ведучий – співзасновник громадського радіо А.В. Куликов – запрошує до слова представників Верховної Ради України, Держпраці України, Федерації профспілок України, керівників провідних підприємств різних галузей.
Проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри управління персоналом та економіки праці А.М. Колот подарував президії монографію «Гідна праця: імперативи, українські реалії, механізми забезпечення». «Ми раді, що свій ювілей у КНЕУ відзначає науково-виробничий журнал «Охорона праці», який чверть віка дбає про людину праці», - наголосив проректор.
Головний редактор журналу Д.Л. Матвійчук зазначив: «Багато положень у законодавстві лише проголошуються, а не втілюються. Головна цінність – людина і її захист». «Охорона праці – це й гідна зарплата, відпочинок, профілактичний медичний огляд», - зауважив в.о. голови Держпраці України І.А. Дегнера.
Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Г.М. Третьякова акцентувала на належній компенсації постраждалим у разі нещасного випадку на виробництві.
На форумі представлено збірник статей «Керування ризиками в системах управління безпекою та гігієною праці: теорія і практика». Окрему панельну дискусію присвячено професійному зростанню інженерів з охорони праці. Проведено майстер-клас з надання першої медичної допомоги постраждалим на виробництві.

 

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ КНЕУ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ КНЕУ Анастасія Рогачова (фото)
Теги: кнеу ,охорона праці,форум,ювілей,журнал

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення