Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Загальнонаціональний університет Суспільна Академія Наук пропонує знижки на курси з англійської на польської мов для іноземних студентів!

Загальнонаціональний університет Суспільна Академія Наук пропонує знижки на курси з англійської на польської мов  для іноземних студентів!
39003 ПЕРЕГЛЯДІВ

Суспільна Академія Наук пропонує знижку «EARLY BIRD» для абітурієнтів та студентів університету. При даній акції ви отримуєте знижку - 40 злотих на кожен місяць курсу, яка діятиме протягом всього першого року навчання . Окрім цього, вам не прийдеться сплачувати вступний внесок, який становить 400 злотих. 

                                                       

Програма курсу «Польська для навчання» пристосована до вимог та потреб студентів, досвідчені викладачі університету проводять майстер-класи на практичне використання польської мови в навчанні. 


                                                                   

Також, Центр Іноземних Мов САН у Варшаві, запрошує на курс "English for five" учнів, які вступають на спеціальність Англійська філологія. Даний курс допоможе прибрати недоліки в граматиці та лексиці, а також підняти рівень англійської мови до рівня вільного володіння.
Після проходження курсу, учасники отримують сертифікат про його закінчення, виданий фундатором.
Кандидат має можливість скористатись акцією, якщо зробить повну онлайн-реєстрацію на вибраний напрям навчання та надасть необхідний набір документів у приймальне відділення університету.

АКЦІЯ ДІЄ ДО 15 ЛИПНЯ 2020 РОКУ!


                                                       

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення