Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кому можна у школу без маски та допуск вчителів та які вони, нові правила навчання?

Кому можна у школу без маски та допуск вчителів та які вони, нові правила навчання?
14453 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як буде організовано навчальний процес в закладах освіти, нові правила та чи потрібно дотримуватись дистанції між вчителем та учнем , повідомив та пояснив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 25 серпня.
"Всі хвилюються, як буде відбуватися навчання, та яким чином дотримуватися протиепідеміологічних правил.
В нас були оновлені рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я, поспілкувавшись з міжнародними експертами та освітянами, ми внесли певні зміни до наших протиепідеміологічних заходів", – зазначив міністр.
До Вашої уваги правила, які необхідно дотримуватись учням школи, вчителям та працівникам :
1. У регіонах, які відносяться до помаранчевого рівня епідеміологічної небезпеки, вчителям рекомендовано використовувати захисні щитки, під час викладання навчальної дисципліни. Вчителі, що відносяться до жовтої або зеленої зони , необхідні дотримуватися відповідної дистанції в процесі навчання.
2. Антисептики та дозатори повинні знаходитись у закладі тільки на вході, також рекомендується, ретельно мити руки на перерві ,після кожного уроку.
3.Вчителів буде допущено на роботу тільки після проведення відповідної термометрії.
4. Навчання та пересування в закладах освіти, для учнів 1-4 класів , буде дозволено без використання масок та респіраторів.
5. За умови виявлення позитивного результату на СOVID-19, когось із учнів, буде проведено заходи, передбачені галузевими стандартами МОЗ, а весь клас , на певний час , змушений піти на самоізоляцію.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Міністерство освіти та науки,МОЗ
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео