Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​І МІЖНАРОДНИЙ V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ТУРНІР «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2018»

​І МІЖНАРОДНИЙ V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ТУРНІР «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2018»
221523 ПЕРЕГЛЯДІВ

10-19 квітня 2018 року відбувається фінал V Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2018» з урочистим нагородженням переможців 20 квітня в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Турнір є дистанційним змаганням з управління компанією у реальному динамічному тренінговому середовищі, відтвореним комп’ютерною програмою ViAL+. Проходить турнір з ініціативи та під патронатом Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, компанії «Метро Кеш енд Керрі» (ТМ METRO), ГО «Поруч», «Компанії інтелектуальних технологій».

Учасники заходу: учні 7-11 класів, студенти, учителі та викладачі. Групи змагалися у 4-х лігах – це учнівська, студентська ліги, а також група наставників і представників сімей. Протягом двох місяців вони максимально наблизились до реального бізнесу, відчули себе управлінцями. Професійний програмний продукт ― бізнес-симуляція ViAL+ ― надає кожному навчальну компанію в інтерактивному онлайн-просторі. Головне завдання проекту – налагодити виробництво, вивести підприємство в лідери за прибутками й мати провідні позиції на ринку. Конкурентами виступають компанії інших учасників турніру.

Докладніше про результати й переможців бізнес-турніру читайте в найближчій публікації на сайті КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео