Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

#НЕВІДОМЕ_ПРО_ ВІДОМИХ: Володимир Чеснаков – капітан ФК «Ворскла», випускник ПНПУ імені В. Г. Короленка

#НЕВІДОМЕ_ПРО_ ВІДОМИХ: Володимир Чеснаков – капітан ФК «Ворскла», випускник ПНПУ імені В. Г. Короленка
6658 ПЕРЕГЛЯДІВ


Володимир Чеснаков – випускник факультету фізичного виховання 2010 р. З 2006 р. виступає за полтавську «Ворсклу», з 2016 р. – капітан команди. Спортсмен – бронзовий призер чемпіонату у сезоні 2017/18 та фіналіст Кубка України 2019/20. 13 червня 2020 р. встановив новий рекорд клубу за кількістю зіграних за клуб у Прем’єр-лізі матчів. Володимир зіграв 293 матчі і побив рекорд Арменда Даллку (292 гри).


Народився відомий футболіст 12 лютого 1988 р. у м. Глобине Полтавської області. З 1 по 8 клас навчався у Глобинській загальноосвітній школі № 3, з 9го класу – у Полтавській школі-інтернат №1. Футбольна кар’єра тоді ще юного футболіста розпочалася з 8 років, першим тренером був Валерій Чорноус. Переїхавши до Полтави, спортсмен продовжив тренування у ФК «Молодь» (Полтава) під керівництвом Олександра Єжакова.


Ексклюзивно для нашого університету спортсмен погодився дати інтерв’ю, в якому поділився своїми емоціями і враженнями від перемог, розповів про незабутні роки навчання:
Чому обрали для навчання факультет фізичного виховання ПНПУ імені В. Г. Короленка?
Я з дитинства займаюсь футболом, він захопив мене ще з тих років, коли батьки кожного дня приводили мене на спортивну футбольну секцію. Мені подобалось, як тренер проводить заняття, і я вже тоді почав мріяти про професію тренера-педагога. І, вступивши на факультет фізичного виховання, я ще раз переконався, що це дасть мені можливість у майбутньому займатися популяризацією здорового способу життя та футболу серед молоді та дорослих.
Розкажіть, яка дисципліна була Вашою улюбленою? Яких викладачів згадуєте й досі?
Я з великим задоволенням згадую часи навчання на факультеті фізичного виховання. З нетерпінням чекав кожної спортивної пари. Поважаю усіх викладачів, які навчали мене в університеті, оскільки кожен із них надавав безцінні професійні знання, які я використовую у своєму житті.


Які змагання запам’яталися Вам найбільше?
Якась частина кожного матчу чемпіонату чи кубку залишається у моїй пам’яті, але найбільші враження залишились після перемоги у фіналі Кубка України 2009 р. над командою ФК «Шахтар». Також з приємністю згадую матчі за збірну команду України.
З ким найбільше товаришуєте у команді?
Маю дружні відносини зі спортсменами, які раніше грали за «Ворсклу», це Арменд Даллку, Йован Маркоскі та Олег Краснопьоров. Із Вадимом Сапайом та Ігорем Пердутою можу не лише піти на каву, а й поїхати на відпочинок з родинами.
Які цілі та завдання ставить собі капітан ФК «Ворскла» та його команда на 2021 рік?
Бути в трійці кращих команд Прем’єр-ліги України, завоювати бронзові медалі. Брати участь в Європейських кубках. Провести ігровий сезон без травм та різних негативних моментів.


Більше про випускника ПНПУ імені В. Г. Короленка і капітана футбольного клубу «Ворскла» ви можете дізнатися за покликанням: http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/%D0%A7%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2.pdf
Дякуємо за допомогу у підготовці матеріалу кандидату педагогічних наук, доценту кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Євгенії Шостак і кандидату педагогічних наук, старшому викладачеві кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Сергію Новіку.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео