Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Без альтернативи внесення застави: за апеляційного реагування прокуратури 2 громадян Вірменії, які вимагали 65 000 грн, взято під варту

Без альтернативи внесення застави: за апеляційного реагування прокуратури 2 громадян Вірменії, які вимагали 65 000 грн, взято під варту
332009 ПЕРЕГЛЯДІВ
Донецькій апеляційний суд підтримав апеляційну скаргу Донецької обласної прокуратури та змінив запобіжний захід двом громадянам Вірменії, які обґрунтовано підозрюються у вимаганні грошових коштів з погрозою насильства над потерпілим, з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою без альтернативи внесення застави (ч. 2 ст. 189 КК України).
Нагадаємо, що 19 жовтня 2021 року 56-річний мешканець м. Слов’янська попросив двох знайомих братів віком 47 та 50 років розібратись з їх колишнім робітником, який винен йому 300 грн.
Проте, чоловіки, начебто за вирішення його питання, почали вимагати у замовника гроші. При цьому, за незгоду оплачувати їх «допомогу» зловмисники двічі вивозили потерпілого на автомобілі до лісосмуги, де погрожували йому фізичною розправою. Побоюючись за своє життя, потерпілий неодноразово знімав готівку з банківської картки та віддавав вимагателям.
Під час одержання від потерпілого чергової суми грошових коштів зловмисників затримано. Всього вони отримали від чоловіка 65 000 грн.
Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУ НП в Донецькій області за оперативного супроводу УСР ГУНП в Донецькій області та ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео