Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Водій на смерть збив пішохода на Херсонщині

 Водій на смерть збив пішохода на Херсонщині
307384 ПЕРЕГЛЯДІВ

Водій на смерть збив пішохода на Херсонщині

 

Вранці 2 грудня у місті Херсон чоловіком віком 45 років у результаті дорожньо-транспортної пригоди завдав кілька фатальних ушкоджень пішоходу.

 

Працівники оперативно-розшукової служби швидко приїхали на місце події. В ході слідчих дій, було з’ясовано, що людиною, яка переходила дорогу на нерегульованому переході виявився 67-річний мешканець Херсонщини. Через ДТП у нього з’явилися тяжкі забої та поранення, тому його якнайскоріше відправили до лікарні. Проте, на жаль, у реанімації чоловіка врятувати не вийшло, як повідомили лікарі. Особою, яка в цей час керувала автомобілем “ІЖ-2125” (Комбі) та збила пішохода є 45-річний житель.

 

Наразі водія заарештовано за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України. Крім того, Дмитро Думанський — голова відділу розслідувань Національної поліції Херсонщини, щодо справи вже відкрито кримінальне провадження відповідно до Кримінального кодексу України ч. 2 ст. 286. Хочемо додати, що машину у водія конфісковано на спеціальний авто майданчик. Слідство триває надалі.

 

Просимо водіїв бути обачними й обережними на дорогах, а пішоходів дотримуватися правил дорожнього руху задля власної безпеки.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео