Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Григорій Козловський та ФК «Рух», спільно з Львівською ОВА, активно працюють над впровадженням системою протиповітряної оборони «Залізний Купол» для захисту території Львівської області від ракетних атак

Григорій Козловський та ФК «Рух», спільно з Львівською ОВА, активно працюють над впровадженням системою протиповітряної оборони «Залізний Купол» для захисту території Львівської області від ракетних атак
330776 ПЕРЕГЛЯДІВ

Благодійна організація «Фонд допомоги Україні «Рух у майбутнє» та Григорій Козловський отримали запит від громадської організації «Народна Самооборона Львівщини» із запитом на фінансову підтримку для Збройних Сил України.

Футбольний клуб «Рух» та його засновник, Григорій Козловський, відгукнулися на цей запит і надали 3,7 мільйона гривень для закупівлі важливого обладнання та техніки для ПвК "Захід". Серед закуплених предметів були тепловізори, нічне бачення, автомобілі, лазерні указки, та інше необхідне обладнання.

Григорій Козловський

Григорій Козловський пояснив, що ця ініціатива виникла після подій в Ізраїлі, де система «Залізний Купол» була вкрай ефективною у відбиванні ракетник атак

Метою цієї системи є захист території Львівської області від можливих ракетних загроз від країни-агресора.

Козловський Григорій Петрович наголосив на важливості підтримки українських військових, які працюють на передових позиціях для захисту наших життів і інфраструктури від атак ворога. У контексті продовження війни під час зими, об'єкти енергетичної інфраструктури стали основною метою атак, і тому допомога в цьому плані має велике значення.

Львівська ОВА вже здійснила закупівлю обладнання і спорядження, які допоможуть Збройним Силам України в ефективному захисті регіону під час опалювального сезону. Серед цих закупок - спеціальне обладнання та техніка, які сприятимуть зміцненню оборони.

Григорій Козловський

Григорій Козловський також надав значний внесок українським військовим, передаючи їм техніку та інше необхідне обладнання

Підтримка Григорія Козловського у формі артилерійських планшетів, навчальних комплексів, радіостанцій, генераторів та іншого обладнання сприяла підвищенню ефективності ЗСУ в обороні нашої держави.

Важливо наголосити, що ФК «Рух» спільно з Григорієм Козловським збирається продовжувати допомагати ЗСУ, надаючи їм дрони, антиланцетні комплекси та інше необхідне обладнання з метою забезпечення безпеки та вигнання ворога з української землі.

Григорій Козловський

Теги: Григорій Козловський, Григорій Петрович Козловський, Hryhoriy Kozlovskyy, Hryhorii Kozlovskyi

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео