Футбольна команда НАВС «Динамо-Академія» переможець змагань з футзалу серед студентських команд ЗВО м. Києва

57906 ПЕРЕГЛЯДІВ

17 квітня 2019 року у Центрі фізичного виховання та спорту Київського політехнічного університету імені Ігоря Сікорського відбулося нагородження призерів змагань з футзалу серед студентських команд закладів вищої освіти міста Києва.

Окрасою заходу став виступ у відкритті церемонії Народного ансамблю барабанщиць Національної академії внутрішніх справ. Творчим подарунком колективу стала художньо-вокальна композиція «Молодь змінює світ» у виконанні солістів Народного ансамблю пісні і танцю.

За підсумками зимових змагань 2018-2019 року перше місце здобула футбольна команда НАВС «Динамо-Академія». Кубок переможця чемпіонату вручив Президент ФАСК Володимир Місюра ректору Національноїх академії внутрішніх справ Володимиру Чернєю. Гравців й тренерів команди нагородили медалями та дипломами.

Збірна команда НАВС «Динамо-Академія» розпочала свій шлях в першості міста Києва, де брали участь 11 команд закладів вищої освіти столиці. Футбольна команда провела 20 календарних зустрічей та 18 разів здобула перемогу, забивши у ворота суперників 146 м’ячів, 57 з яких забив Ярослав Кругляк. Він став «Кращим бомбардиром» турніру.