Рятувальники Чернігівщини проводять профілактичні рейди у місцях масового відпочинку громадян біля водойм

Рятувальники Чернігівщини проводять профілактичні рейди у місцях масового відпочинку громадян біля водойм

З метою попередження трагічних випадків на водоймах, 11 червня фахівцями Сосницького, Коропського та Чернігівського районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області проведено рейдове відпрацювання місць відпочинку громадян біля водойм.

В ході інформаційно-роз'яснювальної роботи рятувальники провели профілактичні бесіди з відпочивальниками та нагадали основні вимоги правила поведінки під час перебування біля водойм, розповіли про алгоритм дій  у разі надання допомоги потопаючим.

Окремо рятувальники звернули увагу батьків на необхідності постійного нагляду за розвагами дітей, не залишення їх без відповідного нагляду.

Відпочиваючі з розумінням поставилось до профілактичних заходів, уважно вислуховували поради надзвичайників та, на завершення інструктажів, отримали тематичні пам’ятки й листівки з питань безпеки життєдіяльності.

 

У ДСНС України у Чернігівській області

Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...