Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Рятувальники Чернігівщини проводять профілактичні рейди у місцях масового відпочинку громадян біля водойм

Рятувальники Чернігівщини проводять профілактичні рейди у місцях масового відпочинку громадян біля водойм
56604 ПЕРЕГЛЯДІВ

З метою попередження трагічних випадків на водоймах, 11 червня фахівцями Сосницького, Коропського та Чернігівського районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області проведено рейдове відпрацювання місць відпочинку громадян біля водойм.

В ході інформаційно-роз'яснювальної роботи рятувальники провели профілактичні бесіди з відпочивальниками та нагадали основні вимоги правила поведінки під час перебування біля водойм, розповіли про алгоритм дій  у разі надання допомоги потопаючим.

Окремо рятувальники звернули увагу батьків на необхідності постійного нагляду за розвагами дітей, не залишення їх без відповідного нагляду.

Відпочиваючі з розумінням поставилось до профілактичних заходів, уважно вислуховували поради надзвичайників та, на завершення інструктажів, отримали тематичні пам’ятки й листівки з питань безпеки життєдіяльності.

 

У ДСНС України у Чернігівській області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення