Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Рятувальники Чернігівщини навчають підростаюче покоління правилам безпеки

Рятувальники Чернігівщини навчають підростаюче покоління правилам безпеки
28327 ПЕРЕГЛЯДІВ

10 червня рятувальники пожежно-рятувальної частини м. Прилуки завітали до дітлахів  заміського оздоровчого табору «Веселка», а учні пришкільного табору Ріпкинської загальноосвітньої школи №2 самі навідались до рятувальників.

Під час зустрічі фахівці, у першу чергу, наголосили дітям на правилах безпечної поведінки в побуті під час літніх канікул, відпочинку біля водойм та на природі. Рятувальники вкотре звернулися з проханням купатися лише у спеціально відведених для цього місцях, не відпочивати біля води без нагляду дорослих та не пірнати у незнайомих місцях. Попередили про небезпеку, яку можуть нести вибухонебезпечні предмети, та нагадали алгоритм дій у разі їх виявлення.

Потім дітлахам продемонстрували спорядження та техніку, яка є на озброєнні рятувальників, а також дозволили приміряти спеціальний одяг та відчути себе справжніми вогнеборцями, що викликало неабияке захоплення у малечі.

Профілактична робота з дітьми триватиме й надалі аби навчити підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності та діям у разі виникнення різного роду надзвичайних подій.

 

У ДСНС України у Чернігівській області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення