Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ССО України відтепер в міжнародній сім’ї SOF

ССО України відтепер в міжнародній сім’ї SOF
86231 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вперше в історії підрозділ SOF країни, яка не є членом НАТО, успішно пройшов оцінку готовності та відповідності виконувати завдання у складі Сил швидкого реагування НАТО (NRF NATO).

Сертифікація українського підрозділу здійснювалась з метою впевненості Альянсу у спроможності підрозділу, що залучається до NRF, виконати весь спектр покладених на нього завдань у ході проведення операцій під проводом НАТО.

Під час проведення міжнародних навчань Flaming Sword – 2019, в ході яких проводилось оцінювання (NEL, NATO EVALUATION), українські воїни Сил спеціальних операцій продемонстрували весь спектр спроможностей відповідно до поставлених завдань.

 За висновками старшого спостерігача НАТО, викладених в підсумковому рапорті за результатами оцінювання (SOF EVAL), оцінювання української тактичної групи спеціальних операцій (SOLTG) було проведено у відповідності до процедур та вимог, визначених в стандарті НАТО, щодо проведення оцінювання підрозділів ССО.

Командувач Сил спеціальних операцій ЗС України генерал-лейтенант Ігор Луньов висловлює подяку представникам країн–партнерів, які наблизили українські ССО до світової команди SOF, та особовому складу тактичної групи спеціальних операцій.

Теги: ССО,Україна,НАТО,Сертификат,SOF,Ukraine,NATO,WaytoNATO

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео