Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі духовенство Дніпровської єпархії Православної Церкви України взяло участь в урочистостях до Дня Конституції України.

У Дніпрі духовенство Дніпровської єпархії Православної Церкви України взяло участь в урочистостях до Дня Конституції України.
170618 ПЕРЕГЛЯДІВ

28 червня 2019 року в Україні відзначають День Конституції. Урочистості з нагоди 23 - ї річниці ухвалення Конституції України у Дніпрі пройшли на площі обласного центру біля Прапора України. Це свято приурочене до події, що сталася 1996 року: Верховна Рада України прийняла текст Основного Закону країни. Незважаючи на те, що з того часу в документ було внесено кілька змін, дата свята залишилася колишньою. День Конституції є державним святом і вихідним днем.
В цей день, в Дніпрі зібралися представники керівництва області та міста, представники силових структур, військові, духовенство, громадські активісти, молодь, представники профспілок та небайдужі містяни. Делегація Дніпровської Єпархії Православної Церкви України на чолі з секретарем єпархії, протоієреєм Віталієм Лопушанським теж взяла участь у святковому заході.
Усі разом співали Гімн України, згадували хлопців, які віддали життя за незалежність Батьківщини, та молилися за Україну. Так і відзначили День Конституції

Автор: МБФС

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео