Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Сорокарічний рецидивіст очікує на третю судимість за пограбування жінки у під’їзді багатоповерхівки

Сорокарічний рецидивіст очікує на третю судимість за пограбування жінки у під’їзді багатоповерхівки
169217 ПЕРЕГЛЯДІВ
Дружківським відділом Краматорської місцевої прокуратури погоджено та скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 2 ст. 186 (грабіж) КК України. Обвинувачуваний – 40-річний мешканець м. Дружківки, який з 2007 року двічі побував за гратами за хуліганство, вимагання, низку зухвалих грабежів і розбійних нападів та спричинення тяжких тілесних ушкоджень, від яких померла людина.
 
 
 
У ході досудового розслідування встановлено, що так і не ставши на шлях до виправлення, до того ж, маючи не зняту та не погашену у встановленому порядку судимість за останнім вироком, чоловік 16 травня поточного року пішов на новий злочин. Зустрівши у під’їзді багатоквартирного будинку 42-річну матір знайомої йому жінки, схопив її за волосся та шию, чим завадив чинити опір, та намагався заволодіти ключами від її квартири, щоб, начебто, зустрітись з її донькою, але побачивши у кишенях одягу потерпілої грошові кошти у сумі 200 грн, дістав їх та з місця злочину втік.
 
 
 
Того ж дня зловмисника було встановлено, проте суд не задовольнив клопотання прокуратури про арешт підозрюваного та обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який не завадив йому вже через два місяці порушити накладені судом зобов’язання та пограбувати 66-річного перехожого – і тільки після цього суд погодився з беззаперечними доводами прокуратури щодо взяття зловмисника під варту.    
 
 
 
Довідково:  грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.
 
Теги: #Донецькаобласть ,#законісправедливість

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео