Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

МАЙЖЕ 210 ТИС ГРИВЕНЬ ЗАБОРГОВАНОЇ ЗАРПЛАТИ СТЯГНУЛИ ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ З ДП “ДЕРЖАВНИЙ МИРГОРОДСЬКИЙ ГРЕНАЖНИЙ ЗАВОД”

МАЙЖЕ 210 ТИС ГРИВЕНЬ ЗАБОРГОВАНОЇ ЗАРПЛАТИ СТЯГНУЛИ ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ З ДП “ДЕРЖАВНИЙ МИРГОРОДСЬКИЙ ГРЕНАЖНИЙ ЗАВОД”
254171 ПЕРЕГЛЯДІВ

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом (ст. 43 Конституції України). А от невиплата заробітної плати – це одна з найболючіших соціально-економічних проблем держави.

Державні виконавці області докладають максимум зусиль аби недобросовісні роботодавці почали дотримуватися законодавства і заборговані кошти надійшли працівникам.

«Станом на 23.09.2019 стягувачам в рахунок погашення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами перераховано 8 392 484 грн», – повідомив очільник полтавської юстиції Олег Тимченко.

В області є й великі підприємства, що заборгували значній кількості робітників гроші, є й маленькі, де заборгованість складає кілька тисяч, та кожен працівник повинен отримати зароблені гроші.

«209 919 грн стягнули державні виконавці з ДП «Державний миргородський гренажний завод» на користь 6 стягувачів», – розповів Олег Тимченко.

Варто наголосити, що за порушення термінів виплати заробітної плати, виплату її не в повному обсязі, за безпідставну невиплату заробітної плати громадянам більше ніж за один місяць, вчинену умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності, передбачається адміністративна і кримінальна відповідальність (штрафи, виправні роботи, обмеження волі, позбавлення волі).

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення