• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Суспільство
  4. Події
  5. Прокуратура домоглась більш суворого покарання для зловмисників, які вчинили розбійний напад на 18-річного хлопця
Прокуратура домоглась більш суворого покарання для зловмисників, які вчинили розбійний напад на 18-річного хлопця
  • Донецька обласна прокуратура
  • 27 вересня 2019, 16:22
  • 227236

Прокуратура домоглась більш суворого покарання для зловмисників, які вчинили розбійний напад на 18-річного хлопця

Завдяки принциповій позиції Маріупольської місцевої прокуратури №1 Донецьким апеляційним судом призначено більш суворе покарання двом мешканцям смт. Старий Крим, засудженим за скоєння злочину, передбаченого ч. 4 ст. 187 (розбій, спрямований на заволодіння майном організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) КК України.
 
У суді доведено, що 1 січня 2017 року, саме у новорічну ніч, 17-річний двічі судимий за незаконне заволодіння автомобілем та крадіжку юнак та його 18-річний п’ятиразово судимий за крадіжки приятель побачили у Центральному районі м. Маріуполя 18-річного хлопця, який ішов з рюкзаком у навушниках. Один з друзів підскочив до нього та вдарив ногою у спину, від чого парубок впав на тротуар, а нападники почали по черзі бити його ногами по тулубу і голові. Коли потерпілий втратив свідомість, вони заволоділи його рюкзаком, в якому знаходились особисті документи, мобільний телефон та інші речі на загальну суму понад 1270 грн.
 
З черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, багатооскольчастими переломами кісток лицьового черепу жертву нападу доправили до міської лікарні.
 
Жовтневий районний суд м. Маріуполя визнав зловмисників винними у вказаному злочині та засудив обох до 8 років і 6 місяців позбавлення волі. Прокуратура визнала такий вирок занадто м’яким та подала апеляційну скаргу.
 
Апеляційний суд, повністю погодившись з позицією обвинувачення, врахувавши невизнання хлопцями провини в зазначеному злочині та порушення молодшим з них запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий, яким неповнолітнього злочинця засуджено до 9 років 6 місяців позбавлення волі, а старшого співучасника - до 12 з половиною років ув’язнення.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє