Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прокуратурою виявлено факт грубого порушення законодавства під час неконкурентної закупівлі міською радою робіт з будівництва котельні

Прокуратурою виявлено факт грубого порушення законодавства під час неконкурентної закупівлі міською радою робіт з будівництва котельні
225865 ПЕРЕГЛЯДІВ
Слов’янською місцевою прокуратурою під час дослідження інформації, розміщеної на сайті «Prozorro», встановлено, що на початку вересня Управлінням житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради проведено закупівлю робіт з будівництва модульної котельні у м. Слов’янську у одного учасника шляхом неконкурентної переговорної процедури, за результатом якої укладено договір з підрядною організацією на суму 4,3 млн грн, при тому, що її статутний капітал станом на 11.09.2019 складав 60,00 грн.
 
 
Крім того встановлено, що в обґрунтування проведення саме переговорної процедури замовник зазначив нагальну потребу у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання строків для проведення тендеру. Проте згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», такі термінові і неконкурентні закупівлі мають проводитись виключно за наявності надзвичайних ситуацій.
 
 
Оскільки міська рада не надала обґрунтованих відомостей про виникнення таких подій у м. Слов’янську від Державної служби України з надзвичайних ситуацій або її підрозділів, уповноважених на ліквідацію їх наслідків, прокуратура вважає проведення закупівлі послуг за державний кошт шляхом неконкурентної процедури істотним порушенням чинного законодавства України, у зв’язку із чим на адресу Слов’янської міської ради направлено лист щодо необхідності розірвання вищевказаного незаконного договору підряду.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення