Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Фахівці з Індії допомагатимуть лікувати дніпровських дітей з вадами розвитку

Фахівці з Індії допомагатимуть лікувати дніпровських дітей з вадами розвитку
199725 ПЕРЕГЛЯДІВ

У рамках проєкту «Особливий простір дитини» до Дніпровського центру гармонійного розвитку та нейрореабілітації завітав індійський меценат Абхік Мойтра. Чоловік запропонував обрати декількох дітей із центру, які зможуть пройти реабілітацію в Індії.

Директорка центру Анна Кириченко, познайомила індійського мецената з методиками, які вони застосовують для інтелектуального, фізичного та психічного розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

“У нас в центрі займаються реабілітацією дітей із розладами аутистичного спектру, затримкою психомоторного розвитку, порушеннями розумового розвитку, вадами слуху та мовлення. У просторі центру ми поєднуємо традиційні та інноваційні методики реабілітації. Спираємось на різні програми, аби навчити дітей адаптуватись в звичайному просторі”, — пояснила під час екскурсії директорка центру Анна Кириченко.

У свою чергу, Абхік Мойтра розповів про індійські методики лікування. Він запропонував директорці центру обрати декількох дітей, які зможуть пройти лікування та реабілітацію в Індії.

“Я готовий взяти всі витрати на себе. Також я готовий запросити до Індії декількох спеціалістів із Дніпра для того, щоб вони набули певних навичок та познайомились із нашими методиками. І якщо мені дозволять, я готовий привезти декількох індійських фахівців, аби вони допомогли дітям, спираючись на традиційну індійську систему лікування”, — сказав Абхік Мойтра.

“Особливий простір дитини” — це спільний проєкт Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність” та Дніпровського центру гармонійного розвитку та нейрореабілітації. Цей проєкт покликаний ознайомити батьків дітей з особливими освітніми потребами зі світовими методиками реабілітації.

https://www.youtube.com/watch?v=Rfb2jz_5T4c&feature=youtu.be

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео