Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Новотроїцькому Донецької області бійцям вручили медалі та показали виставу “Сватання на Гончарівці”

У Новотроїцькому Донецької області бійцям вручили медалі та показали виставу “Сватання на Гончарівці”
259113 ПЕРЕГЛЯДІВ

У неділю, 27 жовтня, зі спектаклем "Сватання на Гончарівці" актори Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка завітали до Донецької області. На виставі побували як військові, так і місцеві. Також за сприяння Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність" 23 бійці отримали почесні нагороди.

"Це дуже важливо, коли захід об'єднує як захисників, так і тих, кого вони захищають", — поділився військовий капелан Дмитро Поворотний.

Начальник Управління служби економічної безпеки у Дніпропетровській області Володимир Мельниченко розповів, що захід присвятили Дню захисника України та планували заздалегідь, проте через щільний гастрольний графік театру, приїхати змогли лише наприкінці жовтня.

Бійцям вручили медалі "За оборону та службу рідній державі" та церковну відзнаку — медалі "За жертовність і любов до України". Наприкінці вистави глядачі аплодували стоячи!
 

Автор: МБФС

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео