Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Нагородження воїнів АТО до Дня українських добровольців, захід проходив в Музеї АТО в місті Дніпро

Петровський Олександр Володимирович: Нагородження воїнів АТО до Дня українських добровольців, захід проходив в Музеї АТО в місті Дніпро
32115 ПЕРЕГЛЯДІВ

У місті Дніпро пройшов захід, який присвячений Дню українських добровольців. В цей день в Україні вшановують мужність і відважність чоловіків які добровільно в перші дні війни вирішили захищати нашу Батьківщину. Захід проходив в Музеї АТО в місті Дніпро. На даній події були присутні - люди, які брали участь в революції гідності, добровольці першої хвилі мобілізації, волонтери, військовослужбовці ЗСУ, співробітники СБУ, СЕБ, Національної поліції, а також захід відвідали сім'ї героїв.

Серед почесних гостей на святковому заході були присутні президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Петровський Олександр Володимирович, який бере участь у багатьох заходах і цей не став винятком, також на заході почесним гостем був і Преосвященний Владика Симеон - Єпископ Дніпровської та Криворізької Православної Церкви України, а також віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова.

Всі разом вони привітали всіх зі святом і виразили величезну вдячність добровольцям за їх сміливість і за те, що захищають нашу країну, а також велика подяка волонтерам, які допомагають нашим захисникам.

Після чого була проведена молитва за Україну та загиблих воїнів. Молитву провели: Владика Симеон разом з настоятелем центрального єпархіального храму «Несподівана Радість» ієромонахом Iсаакіем.

Іванілова Яна Юріївна і доброволець Боршевич Олег Сергійович звернулися до всіх присутніх зі своєю промовою.

Також на заході провели церемонію нагородження добровольців і волонтерів.

Організатори заходу подякували президенту Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Петровському Олександру Володимировичу та віце-президенту фонду Іваніловій Яні Юріївні за те, що надали благодійну підтримку у нагородженні учасників АТО і волонтерів. Крім того, відзначили і подякували Олександру Петровському за патріотичний дух, і величезний внесок в допомогу добровольцям і добровільним батальйонам за весь час протягом якого триває війна на Сході нашої країни.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Міжнародний благодійний фонд «Солідарність»,Олександр Петровський,Томос,Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення